Floating CSS Menu Css3Menu.comPronájem základny pro LDT

Chatky
Tři dvojchatky, jedna samostatná o celkové kapacitě 40 lůžek. Další jsou k dispozici na budově - počet dle obsazenosti v daném termínu.
Na všech chatkách je umyvadlo a záchod. Chatky jsou elektrifikované. Dále je zde volejbalové přírodní hřiště, dětské hřiště, venkovní ping pong.
Rozsáhlá louka pro stanový tábor. Zezadu ohraničená řekou Metují, z boku říčkou Klučanka, zepředu střediskem Klučanka. Čtvrtá strana je volný prostor.Vedle chatek je budova se sociálním zařízením. Odděleno pro chlapce a dívky. Celkem 4 x zděný sprchový kout. 7 x splachovací WC, 5x pisoár, 14 x umyvadlo. Elektrifikované, permanentní bojlery 500 litrů.
Cena za pronájem včetně energií bude stanovena dohodou s ohledem na projekt podpory volnočasových aktivit dětí a mládeže. Je možné zabezpečit levné a vhodné stravování. Možnost i vlastního vaření na středisku Klučanka.
V současnosti probíhá rozsáhlá rekonstrukce a dovybavení všech prostor chatek a sociálního zařízení. Je připravena instalace dětského hřiště a skluzavek.  Rekonstrukce bude ukončena v březnu 2016.

MJO 2015 Institut zážitkové pedagogiky